- Home
- Steppen
- Stuntsteps
- Slamm Classic V9 Complete Stuntstep in Neochrome
Slamm Classic V9 Complete Stuntstep in Neochrome
Stuntstep van Slamm voor kinderen vanaf 8 jaar. Perfect voor street & park gebruik.
Voor 14u besteld, vandaag nog verzonden
Niet op voorraad
SKU
SL1035
Speciale prijs
€ 99,95
Normale prijs
€ 139,95
Online specialist in actiesporten
Klanten geven ons een score van 9,4/10
Product in de winkel bekijken?
Wil je grotere aantallen kopen?
Vraag je offerte aan
De Slamm Classic V9 is een stunstep voor beginnende/opgroeiende riders, bomvol met top specificaties. 100mm wielen in combinatie met abec 9 lagers zorgt voor een rijgevoel van een professionele step. De Step heeft een totale hoogte van 83,5cm.
| EAN | 5059028008654 |
|---|---|
| Private Product | Nee |
| Merk | Slamm |
| Kleur | Neochrome |
| Deck Breedte | 11.5cm |
| Deck Lengte | 49.50cm |
| Stuur Breedte | 52cm |
| Totale Hoogte | 83.5cm |
Andere producten die mogelijk iets voor u zijn!
Bauer S24 Supreme Shadow Goal Pad - Senior
Vanaf
€ 1.499,95
Normale prijs
€ 2.249,95
Heelys Veloz in Regenboogkleuren
Vanaf
€ 79,99
Move Inline skate wielen - 4 pack
Vanaf
€ 14,95
Bauer S23 Pro Goal Pant - Senior
Vanaf
€ 389,95
Bauer S25 Vapor Fly Pro Skate - Intermediate
Vanaf
€ 649,95
Gerelateerde producten