- Home
- Steppen
- Stuntsteps
- Slamm Stunstep Classic Neo
Slamm Stunstep Classic Neo
De Slamm Classic combineert een beginner-vriendelijke instap met verrassend hoogwaardige specificaties. Met zijn robuuste constructie, 110 mm aluminium wielen en secuur 4,5" deck biedt deze step uitstekende waarde.
Deze stuntstep heeft alles om de perfecte balans te vinden tussen stabiliteit en controle, zodat je vol vertrouwen je eerste stunts kunt leren. De step is dan ook de ideale keuze voor beginners en gevorderden die hun skills willen uitbreiden.
Voor 14u besteld, vandaag nog verzonden
Op voorraad
Nog 3 beschikbaar
SKU
SL2100NEO
€ 149,95
Online specialist in actiesporten
Klanten geven ons een score van 9,4/10
Product in de winkel bekijken?
Wil je grotere aantallen kopen?
Vraag je offerte aan
- 4,5" x 19,5" Deck: Warmtebehandeld en voorzien van deck blocks
- 20,5" x 22,5" Bar: Afgeslankte clean look
- Triple neochrome clamp
- Sterke herontworpen gestanste vork
- 110mm Aluminium core wielen met high rebound. Perfect voor goede grip en soepele ritten
- 135mm comfort grips
| EAN | 5059028013221 |
|---|---|
| Private Product | Nee |
| Merk | Slamm |
| Materiaal | Aluminium |
| Leeftijd | 8+ |
| Wiel Diameter | 110mm |
| Kleur | Neochrome |
| Deck Breedte | 11,5 cm |
| Deck Lengte | 49,5 cm |
| Stuur Breedte | 52 cm |
| Totale Hoogte | 81,5 cm |
| Rem Type | Flex rem |
| Wiel Kern | Aluminium |
| Clamp Maat | Triple |
| Headset Type | Extern |
| Voorvork Type | Zonder schroefdraad IHC |
| Wielmaat | 4" |
Andere producten die mogelijk iets voor u zijn!
Bauer S24 X Shoulder Pad - Youth
Vanaf
€ 69,95
Sock Toronto - White
Vanaf
€ 19,95
Bauer S25 Vapor Fly 40 Shoulder Pad - Junior
Vanaf
€ 89,95
Bauer S25 XRS Roller skate - Junior
Vanaf
€ 189,95
Bauer s23 Profile II Facemask - White
Vanaf
€ 74,95
Impala Quad Rolschaats Argentum in Zilver
Vanaf
€ 129,95
Gerelateerde producten