Stuntstep - Slamm Mischief Nebula
Voor 14u besteld, vandaag nog verzonden
Op voorraad
SKU:
SL2300
€ 149,95
Online specialist in actiesporten
Klanten geven ons een score van 9,4/10
Product in de winkel bekijken?
Wil je grotere aantallen kopen?
Vraag je offerte aan
| EAN | 5059028013238 |
|---|---|
| Merk | Slamm |
| Materiaal | Aluminium |
| Leeftijd | 5+ |
| Deck Breedte | 11,5 cm |
| Deck Lengte | 49,5 cm |
| Stuur Breedte | 52 |
| Totale Hoogte | 81.5 |
| Rem Type | Voet rem |
| Wielmaat | 110mm |
Andere producten die mogelijk iets voor u zijn!
Graf Montana Kunstschaats
Vanaf
€ 49,95
Regular Price
€ 79,95
Bauer Skate Guard Black
Vanaf
€ 16,95
Bauer Dryland Training tiles
Vanaf
€ 169,95
Bauer s25 Vapor Flylite Hockey Stick - Senior
Vanaf
€ 299,95
Gerelateerde producten