- Home
- Steppen
- Stuntsteps
- SLAMM CLASSIC V9 Complete Stuntstep in Geel
SLAMM CLASSIC V9 Complete Stuntstep in Geel
Stuntstep van Slamm voor kinderen vanaf 8 jaar. Perfect voor street & park gebruik.
Voor 14u besteld, vandaag nog verzonden
Niet op voorraad
SKU
SL1030yel
€ 99,95
Online specialist in actiesporten
Klanten geven ons een score van 9,4/10
Product in de winkel bekijken?
Wil je grotere aantallen kopen?
Vraag je offerte aan
De Slamm Classic V9 is een stunstep voor beginnende/opgroeiende riders, bomvol met top specificaties. 100mm wielen in combinatie met abec 9 lagers zorgt voor een rijgevoel van een professionele step. De Step heeft een totale hoogte van 83,5cm.
| EAN | 5059028008623 |
|---|---|
| Private Product | Nee |
| Merk | Slamm |
| Hardheid | 88a |
| Kleur | Geel |
| Deck Breedte | 11.5cm |
| Deck Lengte | 49.5cm |
| Stuur Breedte | 52cm |
| Totale Hoogte | 83.5cm |
| Rem Type | Flex rem |
Andere producten die mogelijk iets voor u zijn!
Bauer S23 Supreme M3 Hockey Glove - Junior
Vanaf
€ 114,95
Mgp Scope 120mm Wiel
Vanaf
€ 44,95
Bauer S24 Elite Hockey Pant - Junior
Vanaf
€ 119,95
Rezztek Blade tape - White
Vanaf
€ 24,95
Gerelateerde producten