- Home
- Skateboard
- Beginners
- Move Skateboard 28" Smile in Blauw
Move Skateboard 28" Smile in Blauw
Eenvoudig skateboard van move met een lengte van 70cm. Perfect voor opgroeiende kinderen.
Voor 14u besteld, vandaag nog verzonden
Niet op voorraad
SKU
9922029
€ 27,95
Online specialist in actiesporten
Klanten geven ons een score van 9,4/10
Product in de winkel bekijken?
Wil je grotere aantallen kopen?
Vraag je offerte aan
28" is een tussenmaat in de skateboard wereld, specifiek geselecteerd voor opgroeiende jeugd. Kinderen willen graag leren skaten, maar hebben nog geen grote voeten, dan is de 28" reeks van move ideaal.
| EAN | 4260199220290 |
|---|---|
| Private Product | Nee |
| Merk | Move |
| Kleur | Blauw |
| Wiel Diameter | 50mm |
| Wiel Breedte | 32mm |
| Hardheid | 84a |
| Deck Breedte | 7.75" |
Andere producten die mogelijk iets voor u zijn!
Fila Skates Legacy Pro 100 Damesmodel (EU 37-42)
Vanaf
€ 179,95
MGP Stunt Scooter Viral Kaos Denim
€ 179,95
Bauer S24 X Shin Guard - Junior
Vanaf
€ 54,95
Bauer S24 Elite Hockey Pant - Senior
Vanaf
€ 149,95
Puky Kinderfiets LS-Pro 16" Blauw
€ 429,99
Bauer S24 X Shin Guard - Intermediate
Vanaf
€ 57,95
Gerelateerde producten