- Home
- Skateboard
- Cruisers
- OLD SCHOOL 22" CRUISER IN BLAUW
OLD SCHOOL 22" CRUISER IN BLAUW
Plastic cruiser van Move met lengte van 55cm. Voorzien van abec 7 lagers
Voor 14u besteld, vandaag nog verzonden
Op voorraad
SKU
OLD22X-BLU
€ 29,95
Online specialist in actiesporten
Klanten geven ons een score van 9,4/10
Product in de winkel bekijken?
Wil je grotere aantallen kopen?
Vraag je offerte aan
Compacte cruiser van move die elke kind plezier gaat bezorgen. Perfect als eerste model om je stabiliteit te trainen of voor de meer ervaren rider om in de zomer prachtige toeren mee te maken.
| EAN | 4260195358546 |
|---|---|
| Private Product | Nee |
| Merk | Move |
| Kleur | Blauw |
| Wiel Diameter | 60mm |
| Wiel Breedte | 45mm |
| Hardheid | 82a |
| Aantal Wielen | 4 |
| Skill Level | Recreational |
| Deck Breedte | 6.0" |
Andere producten die mogelijk iets voor u zijn!
Bauer S25 SV-Pro Catcher - Senior
Vanaf
€ 349,95
Bauer S24 Elite Hockey Pant - Junior
Vanaf
€ 119,95
TSG Evolution Artist Helm Jimbo Philips Skateopus
Vanaf
€ 74,95
Bauer S23 Fleece Jogger Pant - Senior
Vanaf
€ 44,95
Gerelateerde producten