- Home
- Steppen
- Stuntsteps
- Step VX Origin Pro Solid Green
Step VX Origin Pro Solid Green
Voor 14u besteld, vandaag nog verzonden
Niet op voorraad
SKU
23116
€ 149,95
Online specialist in actiesporten
Klanten geven ons een score van 9,4/10
Product in de winkel bekijken?
Wil je grotere aantallen kopen?
Vraag je offerte aan
| EAN | 9334052083300 |
|---|---|
| Private Product | Nee |
| Merk | Madd Gear |
| Materiaal | Aluminium |
| Leeftijd | 5+ |
| Kleur | Groen |
| Deck Breedte | 11.5 cm |
| Deck Lengte | 49,5 cm |
| Stuur Breedte | 53,3 cm |
| Totale Hoogte | 80,5 cm |
| Rem Type | Voet rem |
| Wiel Kern | Nylon |
| Wielmaat | 110mm |
Andere producten die mogelijk iets voor u zijn!
Bauer Elite padded Goalie Pant
Vanaf
€ 139,95
MGP Stunt Scooter Viral Purge Jade
€ 139,95
Bauer S25 Vapor Fly Pro Skate - Intermediate
Vanaf
€ 649,95
Bauer s25 Vapor Flylite Hockey Stick - Junior
Vanaf
€ 199,95
Bauer S23 GSX Goal Stick - Intermediate
Vanaf
€ 139,95
Gerelateerde producten