- Home
- Skateboard
- Beginners
- Move Skateboard 24" Eyes in Zwart
Move Skateboard 24" Eyes in Zwart
Eenvoudig skateboard van move met een lengte van 60cm. Perfect voor de kleinste kinderen.
Voor 14u besteld, vandaag nog verzonden
Niet op voorraad
SKU
9922024
€ 23,95
Online specialist in actiesporten
Klanten geven ons een score van 9,4/10
Product in de winkel bekijken?
Wil je grotere aantallen kopen?
Vraag je offerte aan
De 24" reeks van is de kleinste in het move assortiment. Speciaal ontworpen om de allerkleinste skaters te laten proeven van de sport. Standaard zijn ze afgewerkt met iets grotere wielen om zo meer stabiliteit en evenwicht te geven. Prijs kwaliteit heel sterk board.
| EAN | 4260199220245 |
|---|---|
| Private Product | Nee |
| Merk | Move |
| Kleur | Zwart |
| Wiel Diameter | 54mm |
| Wiel Breedte | 34mm |
| Hardheid | 84a |
| Deck Breedte | 6.75" |
Andere producten die mogelijk iets voor u zijn!
Mission S25 FS2 Roller Skate - Intermediate
Vanaf
€ 319,95
Bauer Pant Cover Shell - Senior
Vanaf
€ 59,95
Bauer S25 Pulse Hockey Stick - Senior
Vanaf
€ 329,95
Bauer S25 XRS Roller skate - Intermediate
Vanaf
€ 189,95
Gerelateerde producten