- Home
- Skateboard
- Cruisers
- MOVE OLD SCHOOL 22" CRUISER IN ROZE
MOVE OLD SCHOOL 22" CRUISER IN ROZE
Plastic cruiser van Move met lengte van 55cm. Voorzien van abec 7 lagers
Voor 14u besteld, vandaag nog verzonden
Niet op voorraad
SKU
OLD22X-PINK
€ 29,95
Online specialist in actiesporten
Klanten geven ons een score van 9,4/10
Product in de winkel bekijken?
Wil je grotere aantallen kopen?
Vraag je offerte aan
Compacte cruiser van move die elke kind plezier gaat bezorgen. Perfect als eerste model om je stabiliteit te trainen of voor de meer ervaren rider om in de zomer prachtige toeren mee te maken.
| EAN | 4260195358584 |
|---|---|
| Private Product | Nee |
| Merk | Move |
| Kleur | Roze |
| Wiel Diameter | 60mm |
| Wiel Breedte | 45mm |
| Hardheid | 82a |
| Aantal Wielen | 4 |
| Skill Level | Recreational |
| Deck Breedte | 6.0" |
Andere producten die mogelijk iets voor u zijn!
Puky Kinderfiets LS-Pro 18" Blauw
€ 469,99
Move Scooter 200BX - Lola
€ 69,95
Blunt Prodigy X 2024 in Goud
Speciale prijs
€ 199,95
Normale prijs
€ 229,95
Fila "Legacy Comp" Inline skate voor Heren 2022
Vanaf
€ 119,95
Gerelateerde producten