- Home
- Steppen
- Kinder Steps
- Move 200DLX step in Zilver
Move 200DLX step in Zilver
Step voor volwassenen van Move. Volledig inklapbaar en in de hoogte verstelbaar.
Voor 14u besteld, vandaag nog verzonden
Niet op voorraad
SKU:
€ 89,95
Online specialist in actiesporten
Klanten geven ons een score van 9,4/10
Product in de winkel bekijken?
Wil je grotere aantallen kopen?
Vraag je offerte aan
De 200 DLX is de grootste step in het move assortiment. Door een extra robuuste afwerking ondersteunt de DLX tot 100kg. 200mm wielen zijn voorzien voor een soepel rij gevoel op elk wegdek. De 200DLX is volledig inklapbaar & in de hoogte verstelbaar.
| EAN | 4260109222017 |
|---|---|
| Merk | Move |
| Hardheid | 82a |
| Kleur | Zilver |
| Deck Lengte | 48 cm |
| Stuur Breedte | 34.5 cm |
| Totale Hoogte | 80cm - 103cm |
| Rem Type | Voet rem |
Andere producten die mogelijk iets voor u zijn!
Fila "X One Ice" Verstelbare kinderschaats in Blauw
Vanaf
€ 79,95
Blunt Prodigy S9 Complete Stuntstep Black-Oilslick
Special Price
€ 199,95
Regular Price
€ 229,95
Bauer S23 Vapor X5 Pro Goal stick - Senior
Vanaf
€ 169,95
Regular Price
€ 229,95
Gerelateerde producten