- Home
- Skateboard
- Semi-Professioneel
- Mgp Skateboard 7.75" Boom'n
Mgp Skateboard 7.75" Boom'n
-
Voor 14u besteld, vandaag nog verzonden
Niet op voorraad
SKU
23528
€ 59,95
Online specialist in actiesporten
Klanten geven ons een score van 9,4/10
Product in de winkel bekijken?
Wil je grotere aantallen kopen?
Vraag je offerte aan
De MG Boom'n is een cool skateboard van het merk MGP, speciaal ontworpen voor indoor en outdoor gebruik.
Je kan er in het straat met skaten, maar ook in pools en parken. Het board is afgewerkt met Abec 9 carbon steel lagers en 5" ( 127mm ) Cast Alloy V-Trucks with 90A PU Cushions
Het is geschikt voor riders vanaf 5 jaar, tot 80 kg.
| EAN | 9334052086332 |
|---|---|
| Private Product | Nee |
| Merk | Madd Gear |
| Kleur | Multi |
| Wiel Diameter | 54mm |
| Wiel Breedte | 32mm |
| Hardheid | 90a |
| Deck Breedte | 7.75" |
Andere producten die mogelijk iets voor u zijn!
Bauer S22 Supreme Mach Goal Stick - Senior
Vanaf
€ 224,95
Normale prijs
€ 299,95
Rocketgrip Hockey Grip - Rubber - Junior/Youth
Vanaf
€ 22,50
Bauer S24 Premium Wheeled hockey bag - Senior
Vanaf
€ 149,95
Bauer S23 Fly X runner
Vanaf
€ 109,95
Move Scooter 200 DLX Disc Orange
€ 89,95
Gerelateerde producten