- Home
- Skateboard
- Semi-Professionnel
- Mgp Skateboard 7.75" G-Rilla
Mgp Skateboard 7.75" G-Rilla
De MG Boom'n is een cool skateboard van het merk MGP, speciaal ontworpen voor indoor en outdoor gebruik.
Je kan er in het straat met skaten, maar ook in pools en parken. Het board is afgewerkt met Abec 9 carbon steel lagers en 5" ( 127mm ) Cast Alloy V-Trucks with 90A PU Cushions
Het is geschikt voor riders vanaf 5 jaar, tot 80 kg.
| EAN | 9334052086301 |
|---|---|
| Private Product | No |
| Marque | Madd Gear |
| Couleur | Blue |
| Diamètre de la Roue | 54mm |
| Largeur de Roue | 32mm |
| Dureté | 90a |
| Largeur | 7.75" |
We found other products you might like!
Bauer S26 Vapor Fly30 Roller - Junior
As low as
249,95 €
Revision Clinger Indoor Wheel - Pink
As low as
39,95 €
Bauer S25 Mystery Mini stick Bag
29,95 €
Bauer S26 Vapor Flylite Roller Skate - Intermediate
As low as
899,95 €
Bauer S25 Vapor Flylite Shoulder Pad - Intermediate
As low as
189,95 €
Related Products