- Home
- Trottinettes
- Trottinettes Freestyle
- MGP Stunt Scooter Viral Kaos Forest
MGP Stunt Scooter Viral Kaos Forest
Breng je freestyle skills naar een hoger niveau met de Madd Gear Viral Kaos Pro Scooter. Deze stunt scooter is ontworpen voor rijders vanaf 10 jaar die serieus aan de slag willen in het skatepark of op straat. Met een lichtgewicht, 5 inch breed deck en een groot 25" x 23" T-stuur biedt hij de perfecte balans tussen stabiliteit en controle voor tricks zoals whips en combos. De snelle 110mm wielen zorgen voor een soepele flow. Weegt slechts 3,25 kg en is geschikt tot 100 kg. Vertrouwd door rijders wereldwijd!
In stock
SKU
24155
179,95 €
Product Specificatie:
- Geschikt voor beginnende en gevorderde rijders vanaf 10 jaar.
- Lichtgewicht 5 inch aluminium deck met griptape.
- High rebound 110mm wielen met ABEC-11 lagers.
- Robuust 25” x 23” T-stuur met comfortabele handvatten.
- Eenvoudige montage en 2-jaar fabrieksgarantie (muv slijtage onderdelen).
| EAN | 4260664759027 |
|---|---|
| Private Product | No |
| Marque | Madd Gear |
| Matériel | Aluminium |
| Âge | 10+ |
| Diamètre de la Roue | 110mm |
| Couleur | Green |
| Largeur | 12,7 cm |
| Longeur | 49,5 cm |
| Larguer du Guidon | 58,5 cm |
| Hauter Totale | 86 cm |
| Type de Frein | Flex rem |
| Noyau de roue | Aluminium |
| Taille de la Pince | Double |
| Type De Compression | Intégré |
| Type De Fourche | Pas Filité IHC |
| Taille de roue | 4" |
We found other products you might like!
Puky Scooter R 1 blue pastel
79,99 €
Madd Gear MG1 Pink
99,95 €
MGP Grind Rails 99 Inch
99,95 €
Bauer S24 Nexus E50 Pro Hockey stick - Senior
As low as
164,95 €
Regular Price
199,95 €
Bauer S25 Elite Knee Guard - Senior
149,95 €
Related Products