- Home
- Trottinettes
- Trottinettes Freestyle
- MGP Stunt Scooter Viral Purge Cobalt
MGP Stunt Scooter Viral Purge Cobalt
Zet je jonge rijder vol vertrouwen op weg met de Madd Gear Viral Purge Pro Scooter. Ontworpen voor kinderen en tieners vanaf 8 jaar die klaar zijn voor het skatepark of om trucs te leren op straat. Deze complete stuntscooter heb je makkelijk onder controle door zijn lichtgewicht, opgebouwd met professionele onderdelen en bevat uiteraard de kenmerkende kwaliteit van Madd Gear.
In stock
SKU
24149
139,95 €
Perfecte pro stuntscooter voor kinderen vanaf 8 jaar (max. 100 kg).
- Lichtgewicht aluminium deck (4.5" x 19.5") met griptape
- Wendbaar T-stuur (24" x 22") met comfortabele bar grips
- Snelle 110mm wielen met ABEC-11 lagers
- Robuuste IHC-stalen vork voor precieze sturing
- Eenvoudige montage. Wordt geleverd met een 2-jaar fabrieksgarantie (muv slijtage onderdelen)
| EAN | 4260664758976 |
|---|---|
| Private Product | No |
| Marque | MADD GEAR PRO |
| Matériel | Aluminium |
| Âge | 8+ |
| Diamètre de la Roue | 110mm |
| Couleur | Blue |
| Largeur | 11,5 cm |
| Longeur | 49,5 cm |
| Larguer du Guidon | 56 cm |
| Hauter Totale | 83 cm |
| Type de Frein | Flex rem |
| Noyau de roue | Aluminium |
| Taille de la Pince | Double |
| Type De Compression | Intégré |
| Type De Fourche | Pas Filité IHC |
| Taille de roue | 4" |
We found other products you might like!
Bauer s25 Vapor Flylite Hockey Stick - Senior
As low as
299,95 €
SFR Essentials Matt Helm Groen
As low as
34,95 €
Bauer S24 Premium Wheeled hockey bag - Junior
As low as
139,95 €
Stuntstep - Whip Extreme Gold
149,95 €
Primo Plus Lights Navy Bleu
74,95 €
Related Products