- Home
- Trottinettes
- Trottinettes Freestyle
- MGP Stunt Scooter Viral Kaos Denim
MGP Stunt Scooter Viral Kaos Denim
Breng je freestyle skills naar een hoger niveau met de Madd Gear Viral Kaos Pro Scooter. Deze stunt scooter is ontworpen voor rijders vanaf 10 jaar die serieus aan de slag willen in het skatepark of op straat. Met een lichtgewicht, 5 inch breed deck en een groot 25" x 23" T-stuur biedt hij de perfecte balans tussen stabiliteit en controle voor tricks zoals whips en combos. De snelle 110mm wielen zorgen voor een soepele flow. Weegt slechts 3,25 kg en is geschikt tot 100 kg. Vertrouwd door rijders wereldwijd!
In stock
SKU
24153
179,95 €
Product Specificatie:
- Geschikt voor beginnende en gevorderde rijders vanaf 10 jaar.
- Lichtgewicht 5 inch aluminium deck met griptape.
- High rebound 110mm wielen met ABEC-11 lagers.
- Robuust 25” x 23” T-stuur met comfortabele handvatten.
- Eenvoudige montage en 2-jaar fabrieksgarantie (muv slijtage onderdelen).
| EAN | 4260664759003 |
|---|---|
| Private Product | No |
| Marque | MADD GEAR PRO |
| Matériel | Aluminium |
| Âge | 10+ |
| Diamètre de la Roue | 110mm |
| Couleur | Turquoise |
| Largeur | 12,7 cm |
| Longeur | 49,5 cm |
| Larguer du Guidon | 58,5 cm |
| Hauter Totale | 86 cm |
| Type de Frein | Flex rem |
| Noyau de roue | Aluminium |
| Taille de la Pince | Double |
| Type De Compression | Intégré |
| Type De Fourche | Pas Filité IHC |
| Taille de roue | 4" |
We found other products you might like!
Trottinette Striker Lux Pro Violet
209,95 €
Bauer S24 X Elbow Pad - Senior
As low as
44,95 €
Related Products