- Home
- Trottinettes
- Trottinettes Freestyle
- MGP Stunt Scooter Viral Purge Cherry
MGP Stunt Scooter Viral Purge Cherry
Zet je jonge rijder vol vertrouwen op weg met de Madd Gear Viral Purge Pro Scooter. Ontworpen voor kinderen en tieners vanaf 8 jaar die klaar zijn voor het skatepark of om trucs te leren op straat. Deze complete stuntscooter heb je makkelijk onder controle door zijn lichtgewicht, opgebouwd met professionele onderdelen en bevat uiteraard de kenmerkende kwaliteit van Madd Gear.
In stock
SKU
24150
139,95 €
Perfecte pro stuntscooter voor kinderen vanaf 8 jaar (max. 100 kg).
- Lichtgewicht aluminium deck (4.5" x 19.5") met griptape
- Wendbaar T-stuur (24" x 22") met comfortabele bar grips
- Snelle 110mm wielen met ABEC-11 lagers
- Robuuste IHC-stalen vork voor precieze sturing
- Eenvoudige montage. Wordt geleverd met een 2-jaar fabrieksgarantie (muv slijtage onderdelen)
| EAN | 4260664758983 |
|---|---|
| Private Product | No |
| Marque | Madd Gear |
| Matériel | Aluminium |
| Âge | 8+ |
| Diamètre de la Roue | 110mm |
| Couleur | Red |
| Largeur | 11,5 cm |
| Longeur | 49,5 cm |
| Larguer du Guidon | 56 cm |
| Hauter Totale | 83 cm |
| Type de Frein | Flex rem |
| Noyau de roue | Aluminium |
| Taille de la Pince | Double |
| Type De Compression | Intégré |
| Type De Fourche | Pas Filité IHC |
| Taille de roue | 4" |
We found other products you might like!
Bauer S24 Elite Hockey Pant - Intermediate
As low as
139,95 €
Bauer S25 Vapor Flylite Elbow Pad - Intermediate
As low as
129,95 €
Globber Connector set
5,95 €
Related Products