- Home
- Trottinettes
- Trottinettes Freestyle
- MGP Stunt Scooter Viral Extreme Yin Yang
MGP Stunt Scooter Viral Extreme Yin Yang
De Madd Gear Viral Extreme Pro Scooter is het ideale complete pakket voor serieuze rijders vanaf 10 jaar die streven naar top prestaties. Ontworpen voor de zwaarste skatepark sessies, rail grinds en grote tricks. De high end onderdelen, zoals de snelle ABEC-11 lagers, 110mm high rebound wielen en de stille composite rem garanderen een onbezorgde rit. Met zijn lichte bouw en het vertrouwde Madd Gear kwaliteitskenmerk is dit het perfecte model om door te groeien naar geavanceerde tricks.
In stock
SKU
24156
199,95 €
Product Specificatie:
- Voor rijders vanaf 10 jaar.
- Extreem stabiel boxed 5,5 inch aluminium deck.
- 110mm high rebound wielen met snelle ABEC-11 lagers.
- Verstevigd T-stuur.
- Geïntegreerde gesealde headset
- Lichtgewicht MFX Flex-Lite rem.
- 95% gemonteerd geleverd, snel klaar om te rijden.
- Wereldwijd vertrouwd, met garantie.
| EAN | 4260664759034 |
|---|---|
| Private Product | No |
| Marque | Madd Gear |
| Matériel | Aluminium |
| Âge | 10+ |
| Diamètre de la Roue | 110mm |
| Couleur | Black |
| Largeur | 14 cm |
| Longeur | 52 cm |
| Larguer du Guidon | 58,5 cm |
| Hauter Totale | 89 cm |
| Type de Frein | Flex rem |
| Noyau de roue | Aluminium |
| Taille de la Pince | Double |
| Type De Compression | Intégré |
| Type De Fourche | Pas Filité IHC |
| Taille de roue | 4" |
We found other products you might like!
Move Skateboard 31" Legend
39,95 €
Globber Go Skate Aqua 34-37
69,95 €
Related Products