- Home
- Skateboard
- Semi-Professionnel
- Mgp Skateboard 7.75" Boom'n
Mgp Skateboard 7.75" Boom'n
De MG Boom'n is een cool skateboard van het merk MGP, speciaal ontworpen voor indoor en outdoor gebruik.
Je kan er in het straat met skaten, maar ook in pools en parken. Het board is afgewerkt met Abec 9 carbon steel lagers en 5" ( 127mm ) Cast Alloy V-Trucks with 90A PU Cushions
Het is geschikt voor riders vanaf 5 jaar, tot 80 kg.
| EAN | 9334052086332 |
|---|---|
| Private Product | No |
| Marque | Madd Gear |
| Couleur | Multi |
| Diamètre de la Roue | 54mm |
| Largeur de Roue | 32mm |
| Dureté | 90a |
| Largeur | 7.75" |
We found other products you might like!
Bauer S24 Nexus E50 Pro Hockey stick - Senior
As low as
164,95 €
Regular Price
199,95 €
Xeno Practice hockey puck
22,95 €
Bauer S24 Nexus Tracer hockey stick - Intermediate
As low as
199,95 €
Regular Price
249,95 €
Bauer Skate Guard Black
As low as
16,95 €
Related Products