- Home
- Trottinettes
- Trottinettes Freestyle
- Step VX Origin Pro Solid Green
Step VX Origin Pro Solid Green
| EAN | 9334052083300 |
|---|---|
| Private Product | No |
| Marque | Madd Gear |
| Matériel | Aluminium |
| Âge | 5+ |
| Couleur | Green |
| Largeur | 11.5 cm |
| Longeur | 49,5 cm |
| Larguer du Guidon | 53,3 cm |
| Hauter Totale | 80,5 cm |
| Type de Frein | Voet rem |
| Noyau de roue | Nylon |
| Taille de roue | 110mm |
We found other products you might like!
Bauer S25 Vapor Flylite Shoulder Pad - Intermediate
As low as
189,95 €
Bauer S24 Performance Hockey Pant - Junior
As low as
99,95 €
Globe G1 Skateboard Lineform 8"
99,95 €
Bauer S23 Supreme M3 Shoulder Pad - Junior
As low as
99,95 €
Related Products