- Home
- Trottinettes
- Trottinettes Freestyle
- Blunt Prodigy S9 Complete Stuntstep Swirl
Blunt Prodigy S9 Complete Stuntstep Swirl
Out of stock
SKU
12154
Special Price
199,95 €
Regular Price
229,95 €
Het wonderkind op 2 wielen
Skatetown is trots om de nieuwe Prodigy S9 te mogen voorstellen. Deze step staat reeds jaren bovenaan de lijst van bestsellers. Ook de nieuwe collectie gaat daar geen verandering in brengen. Knappe nieuwe designs met adembenemende afwerkingen, de vernieuwde diamond IHC vork en uiteraard de opengewerkte onderkant die zorgt voor gewichtsafname waardoor je een zeer lichte step krijgt. (3,5 kg)
Blunt heeft zijn beste ingrediënten boven gehaald om ook weer in 2022 een step van topklasse te brengen. De Prodigy S9 staat er voor de gemiddelde tot gevorderde rijder. Hij komt in 6 verschillende kleuren. Kies jouw favoriet bij Skatetown
| EAN | 9346705013824 |
|---|---|
| Private Product | No |
| Marque | Blunt (Envy) |
| Le Nombre de Roues | 2 |
| Diamètre de la Roue | 120mm |
| Couleur | Multi |
| Largeur | 12 cm |
| Longeur | 49,5 cm |
| Larguer du Guidon | 56 cm |
| Hauter Totale | 88 cm |
| Type de Frein | Flex rem |
| Noyau de roue | Aluminium |
| Taille de la Pince | Double |
| Type De Compression | Intégré |
| Type De Fourche | Pas Filité IHC |
We found other products you might like!
Heelys Rezerve Low en crème
As low as
79,95 €
Bauer S25 Pro Knee guard - Senior
179,95 €
Globber Learning Bike Sage
49,95 €
Bauer S25 Vapor Fly Pro Elbow Pad - Junior
As low as
89,95 €
Related Products
Blunt Prodigy X 2024 Teal
Special Price
199,95 €
Regular Price
229,95 €
Blunt Prodigy X 2024 en Or
Special Price
199,95 €
Regular Price
229,95 €