- Accueil
- Trottinettes
- Trottinettes Freestyle
- Blunt Prodigy S9 Complete Stuntstep Chrome
Blunt Prodigy S9 Complete Stuntstep Chrome
Deze nieuwe chrome kleur werd voor 2023 aangevuld op de bestaande S9 collectie. Kom deze snel ontdekken bij Skatetown!
En rupture de stock
SKU:
Prix Spécial
199,95 €
Prix normal
229,95 €
Het wonderkind op 2 wielen
Skatetown is trots om de nieuwe Prodigy S9 te mogen voorstellen. Deze step staat reeds jaren bovenaan de lijst van bestsellers. Ook de nieuwe collectie gaat daar geen verandering in brengen. Knappe nieuwe designs met adembenemende afwerkingen, de vernieuwde diamond IHC vork en uiteraard de opengewerkte onderkant die zorgt voor gewichtsafname waardoor je een zeer lichte step krijgt. (3,5 kg)
Blunt heeft zijn beste ingrediënten boven gehaald om ook weer in 2022 een step van topklasse te brengen. De Prodigy S9 staat er voor de gemiddelde tot gevorderde rijder.
| EAN | 9346705014562 |
|---|---|
| Marque | Blunt (Envy) |
| Dureté | 86a |
| Le Nombre de Roues | 2 |
| Diamètre de la Roue | 120mm |
| Couleur | Chrome |
| Largeur | 12 cm |
| Longeur | 49,5 cm |
| Larguer du Guidon | 56 cm |
| Hauter Totale | 88 cm |
| Type de Frein | Flex rem |
| Noyau de roue | Aluminium |
| Taille de la Pince | Double |
| Type De Compression | Intégré |
| Type De Fourche | Pas Filité IHC |
Nous avons trouvé d’autres produits qui pourraient vous intéresser !
Bauer S25 Vapor Fly Pro Shin Guard - Junior
À partir de
119,95 €
Renfrew Hockey tape White Large
11,95 €
Blunt Prodigy S9 Complete Stuntstep Black-Oilslick
Prix Spécial
199,95 €
Prix normal
229,95 €
Heelys Classic X2 in Zwart en Blauw
À partir de
64,95 €
Game Changer IPuck
19,95 €
Bauer S23 Supreme M3 Elbow Pad - Junior
À partir de
64,95 €
Produits apparentés
Blunt Prodigy X 2024 Teal
Prix Spécial
199,95 €
Prix normal
229,95 €
Blunt Prodigy 2024 Burnt Pipe
Prix Spécial
199,95 €
Prix normal
229,95 €
Blunt Prodigy S9 Complete Stuntstep Black-Oilslick
Prix Spécial
199,95 €
Prix normal
229,95 €