- Home
- Trottinettes
- Trottinettes Freestyle
- Blunt Complete Stuntstep Colt S5 in Zwart
Blunt Complete Stuntstep Colt S5 in Zwart
Out of stock
SKU
12162
Special Price
149,95 €
Regular Price
179,95 €
Colt as ice
De nieuwe verbeterde Colt S5 is eindelijk daar! Maak plaats voor de vijfde serie van deze step. De Colt scooters maken reeds 6 jaar deel uit van de Blunt line up en met deze nieuwe krachtpatser versterkt het opnieuw zijn ijzersterke reputatie.
Dit jaar zijn er hoogwaardige onderdelen van de befaamde Prodigy reeksen samengebracht en opgebouwd. Het resultaat is een verbluffend sterke step voor een uitzonderlijke prijs.
De Colt S5 staat er voor de beginnende tot gevorderde rijder voor op de straat of voor wie onderweg is naar het skatepark om zijn tricks te verbeteren.
Hij komt in 4 verschillende kleuren. Kies jouw favoriet bij Skatetown.
| EAN | 9346705013749 |
|---|---|
| Private Product | No |
| Marque | Blunt (Envy) |
| Dureté | 86a |
| Le Nombre de Roues | 2 |
| Diamètre de la Roue | 110mm |
| Couleur | Black |
| Largeur | 12 cm |
| Longeur | 49,5 cm |
| Larguer du Guidon | 52 cm |
| Hauter Totale | 84 cm |
| Type de Frein | Flex rem |
| Noyau de roue | Aluminium |
| Taille de la Pince | Double |
| Type De Compression | Intégré |
| Type De Fourche | Pas Filité IHC |
We found other products you might like!
Bauer S22 Base layer Pant - Senior
As low as
29,95 €
Blue Sports Lacing hook
3,50 €
Bauer S24 Nexus E50 Pro hockey stick - Intermediate
As low as
149,95 €
Regular Price
179,95 €
Odor aid Equipment spray
16,95 €
Related Products
Blunt Prodigy X 2024 Teal
Special Price
199,95 €
Regular Price
229,95 €
Blunt Prodigy X 2024 en Or
Special Price
199,95 €
Regular Price
229,95 €