- Home
- Trottinettes
- Trottinettes Freestyle
- Blunt Complete Stuntstep Colt S5 in Rood
Blunt Complete Stuntstep Colt S5 in Rood
Out of stock
SKU
12164
Special Price
149,95 €
Regular Price
179,95 €
Colt as ice
De nieuwe verbeterde Colt S5 is eindelijk daar! Maak plaats voor de vijfde serie van deze step. De Colt scooters maken reeds 6 jaar deel uit van de Blunt line up en met deze nieuwe krachtpatser versterkt het opnieuw zijn ijzersterke reputatie.
Dit jaar zijn er hoogwaardige onderdelen van de befaamde Prodigy reeksen samengebracht en opgebouwd. Het resultaat is een verbluffend sterke step voor een uitzonderlijke prijs.
De Colt S5 staat er voor de beginnende tot gevorderde rijder voor op de straat of voor wie onderweg is naar het skatepark om zijn tricks te verbeteren.
Hij komt in 4 verschillende kleuren. Kies jouw favoriet bij Skatetown.
| EAN | 9346705013763 |
|---|---|
| Private Product | No |
| Marque | Blunt (Envy) |
| Dureté | 86a |
| Le Nombre de Roues | 2 |
| Diamètre de la Roue | 110mm |
| Couleur | Red |
| Largeur | 12 cm |
| Longeur | 49,5 cm |
| Larguer du Guidon | 52 cm |
| Hauter Totale | 84 cm |
| Type de Frein | Flex rem |
| Noyau de roue | Aluminium |
| Taille de la Pince | Double |
| Type De Compression | Intégré |
| Type De Fourche | Pas Filité IHC |
We found other products you might like!
Bauer S24 Premium Wheeled hockey bag - Senior
As low as
149,95 €
Sock Toronto - White
As low as
19,95 €
Primo Plus Lights Navy Bleu
74,95 €
Bauer Pant Cover Shell - Senior
As low as
59,95 €
Related Products