Stuntstep - Slamm Mischief Nebula
In stock
Only 2 left
SKU
SL2300
149,95 €
| EAN | 5059028013238 |
|---|---|
| Private Product | No |
| Marque | Slamm |
| Matériel | Aluminium |
| Âge | 5+ |
| Largeur | 11,5 cm |
| Longeur | 49,5 cm |
| Larguer du Guidon | 52 |
| Hauter Totale | 81.5 |
| Type de Frein | Voet rem |
| Taille de roue | 110mm |
We found other products you might like!
TSG Meta Helm Paynes Grey
As low as
69,95 €
Bauer S24 Supreme Shadow Goal Pad - Senior
As low as
1 499,95 €
Regular Price
2 249,95 €
Bauer S22 Long sleeve neckprotect top - Senior
As low as
64,95 €
Bauer S21 Expedition Rec patin de hockey sur glace
As low as
89,95 €
Related Products