Ethic Erawan V2 Complete Stuntstep Blauw (M)
De Ethic Erawan wordt door de gebruikers beschouwd als de beste complete stuntstep uit zijn klasse.
De Erawan V2 is een verbeterde versie van de V1, met verbeteringen zoals meer kracht, lichter gewicht, een IHC-compressiesysteem en verschillende maten en kleuren. De update maakt de step geschikt voor een grotere groep rijders.
Je kan niet fout gaan met de keuze voor deze stuntstep.
In stock
Only 2 left
SKU
14340
199,95 €
| EAN | 3760004844167 |
|---|---|
| Private Product | No |
| Marque | Ethic |
| Matériel | Alu 6061-T6 |
| Diamètre de la Roue | 110mm |
| Couleur | Blue |
| Largeur | 12 cm |
| Longeur | 50 cm |
| Larguer du Guidon | 56 cm |
| Hauter Totale | 85 cm |
| Type de Frein | Flex rem |
| Noyau de roue | Aluminium |
| Taille de la Pince | Double |
| Type De Compression | Intégré |
| Type De Fourche | Pas Filité IHC |
| Taille de roue | 4" |