- Home
- Trottinettes
- Trottinettes Freestyle
- Blunt Colt S4 Stuntstep in Rood
Blunt Colt S4 Stuntstep in Rood
Out of stock
SKU
9243
Special Price
127,95 €
Regular Price
169,95 €
De Colt is perfect voor de rijder die doorgroeit naar het intermediate niveau en heeft nu stalen Colt Bars op de perfecte hoogte voor de jongere intermediate rijder. De TPR handvatten zijn zacht maar zeer duurzaam en geven met hun lengte van 160 mm de perfecte hoeveelheid grip. De 6061 aluminium klem met twee bouten van 5 mm zorgt voor een stevige grip terwijl hij toch licht blijft. De kogelvrije 4130 Chromoly Colt voorvork past op wielen tot 125mm. Standaard uitgerust met 110mm 6063 Aluminium geëxtrudeerde spaakkern wielen, gebruik makend van de beste 86a kwaliteit Polyurethaan met performance bonding om het risico van de-hubbing te verminderen. Het deck is 6061-T6 Extruded Aluminium deck gelakt in Blunts Envy's hoogste kwaliteit afwerkingen en is voorzien van een geïntegreerde 82.5° balhoofdbuis en volledig afgedicht balhoofd voor soepel sturen en bar spins. Last but not least is het deck gecompleteerd met hun nylon remsysteem en voorzien van voorplaat en achterplaat inserts voor de ultieme look.
| EAN | 9346705012193 |
|---|---|
| Private Product | No |
| Marque | Blunt (Envy) |
| Le Nombre de Roues | 2 |
| Largeur | 120mm |
| Longeur | 495mm |
| Larguer du Guidon | 520mm |
| Type de Frein | Flex rem |
We found other products you might like!
Ethic Scooter Bar Grips in Groen
11,95 €
Rocketgrip Hockey Grip - Rubber - Senior/Intermediate
As low as
22,50 €
Puky Loopfiets LR 1L Br retro pink
149,99 €
Globber Go Skate Aqua 34-37
69,95 €
Related Products