- Home
- Trottinettes
- Trottinettes Freestyle
- Ethic Erawan V2 Complete Stuntstep Zwart (S)
Ethic Erawan V2 Complete Stuntstep Zwart (S)
De Ethic Erawan wordt door de gebruikers beschouwd als de beste complete stuntstep uit zijn klasse.
De Erawan V2 is een verbeterde versie van de V1, met verbeteringen zoals meer kracht, lichter gewicht, een IHC-compressiesysteem en verschillende maten en kleuren. De update maakt de step geschikt voor een grotere groep rijders.
Je kan niet fout gaan met de keuze voor deze stuntstep.
Out of stock
SKU
14336
199,95 €
De nieuwe Erawan V2 scooter komt in twee maten en heeft verbeterde onderdelen, waaronder een sterker deck, lichtere bar en wielen, en IHC-vork. De scooter is nu ook lichter dan zijn voorganger.
Small = 1,25m tot 1,45m lichaamslengte
Medium = 1,40m tot 1,70m lichaamslengte
- Gewicht :
o Small : 2,79 Kg (6,15 lbs) (zwarte versie)
o Medium : 2,86 Kg (6,3 lbs) (zwarte versie)
- Compressietype : IHC
- Compatibel max. 120 mm
- Volledig 6 HEX-schroeven
- Kleuren : Zwart / Rood / Blauw / Neochroom / Geborsteld / Bleu Iridium
- Deck : Erawan V2 :
o Alu 6061-T6
o Lengte :
Small : 480 mm
Medium : 500 mm
o Breedte : 120 mm
o Hoek : 82.5°
o Rem : Nylon / staal - Stuur : Dryade V2 :
o Alu 6061-T6
o Hoogte :
Small : 570 mm
Medium : 620 mm
o Breedte : 560 mm
o Backsweep : 3°
o Diameter : 34.9 mm - Voorvork : Legion V2 IHC
o Alu 6061-T6
o Compressie : IHC - Wielen : Incube V2 110 mm
- Lager : 4x608 hoogwaardige lagers
- Balhoofd : Oracle Geïntegreerd balhoofd
- Klem : Valkyria
- Handvatten : Ethic Slim
| EAN | 3760004844129 |
|---|---|
| Private Product | No |
| Marque | Ethic |
| Matériel | Alu 6061-T6 |
| Diamètre de la Roue | 110mm |
| Couleur | Black |
| Largeur | 12 cm |
| Longeur | 48 cm |
| Larguer du Guidon | 56 cm |
| Hauter Totale | 80 cm |
| Type de Frein | Flex rem |
| Noyau de roue | Aluminium |
| Taille de la Pince | Double |
| Type De Compression | Intégré |
| Type De Fourche | Pas Filité IHC |
| Taille de roue | 4" |
We found other products you might like!
Bauer S25 Vapor Flylite Skate - Junior
As low as
549,95 €
Striker Lux Pro Stuntstep Zwart
199,95 €
Bauer S25 Vapor Fly 40 Elbow Pad - Senior
As low as
79,95 €
Globber Connector set
5,95 €
Related Products